Dnia 04 listopada b.r. w Lubuskim Centrum Winiarstwa odbył się spektakl „Paryskie Gavroche”, w wykonaniu „Teatru 4 Kąty”, w składzie: Urszula Zdanowicz-Łabiak, Marcin Wiśniewski oraz Natasza Smirnova (fortepian).  W trakcie spotkania zostały wykonane piosenki z repertuaru m.in. Jacquesa Brela, Georgesa Brassensa oraz Edith Piaf, z tekstami przełożonymi na język polski.
Spektakl teatralny stylizowany był na próbę teatralną i całość była utrzymana też w takiej aranżacji. Aktorzy zaprezentowali klasykę piosenki francuskiej i w humorystyczny sposób przedstawili niedoskonałości oraz przywary ludzkie. Wykonawcy zagrali interaktywny spektakl, do którego włączyli publiczność, zadawali pytania oraz zachęcali do wspólnego śpiewania piosenek.

Teatr 4 Kąty Teatr 4 Kąty Teatr 4 Kąty Teatr 4 Kąty Teatr 4 Kąty