„Gdy pokochasz ludzi wokół wtedy w sercu zaznasz spokój, pomagaj ludziom, bądź uśmiechnięty i do współpracy zawsze chętny….” to motto spektaklu pt. „Scrooge” w wykonaniu Teatru Bałałajka.
Widzowie z gminy Zabór mieli przyjemność zobaczyć to przedstawienie teatralne 25 listopada 2022 r. w Sali Wiejskiej w Zaborze.
Spektakl pt.”Scrooge” w reżyserii Patrycji Sowińskiej uczy o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne.
„Teatr Bałałajka” to teatr ruchu, przeplatany piosenkami , rytmem i żywym słowem. Spektakl charakteryzuje ciekawa forma sceniczna – magiczne krzesełko, które pełni mnóstwo funkcji – jest instrumentem, maską, siedliskiem, teczką, ławką, kartką.
OBSADA: Klaudia Bednarska, Blanka Fijałkowska, Jagoda Jadłoś, Jakub Jabłoński, , Szymon Rogoziński, Michał Staniszewski.
Spektakl ScroogeSpektakl ScroogeSpektakl ScroogeSpektakl ScroogeSpektakl Scrooge