W okresie od 15.06. do 20.11.2023 r. Koło Gospodyń Wiejskich w Zaborze we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Zaborze realizowali projekt p.n. „Zwiększenie potencjału Koła Gospodyń Wiejskich w Zaborze”.
W ramach tego projektu odbyły się następujące wydarzenia:
🔷 „Międzypokoleniowe pieczenie pierniczków – dzieci i seniorzy”
🔶 „Pieczenie ciasta marchewkowego i przygotowywanie zdrowych deserów, koktajli i soków”
🔷 Spotkanie integracyjne, międzypokoleniowe przy kawie, grach planszowych, karaoke”
🔶 Również ze środków projektowych została doposażona warsztatownia kulinarna, znajdująca się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Zaborze.
➡️ Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.
belka NOWEFIO
KGW