Nasza biblioteka, wraz z Instytutem Książki ogłasza kolejną edycję ogólnopolskiego projektu MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, skierowanego do przedszkolaków z roczników 2016-2019.
Już dziś zapraszamy Wasze pociechy po odbiór bezpłatnych WYPRAWEK CZYTELNICZYCH❗️
📒 Wystarczy, że odwiedzicie placówkę biblioteczną, zapiszecie dziecko do biblioteki i wypożyczycie pierwszą książkę.
📗 Pozwólcie, że Wasz brzdąc samodzielnie dokona wyboru książeczki, to z pewnością sprawi, że chętniej po nią sięgnie po powrocie do domu.
📘 Do udziału w projekcie zapraszamy także 3-6 latków, którzy posiadają już własną kartę biblioteczną i dobrze znają naszą bibliotekę .
📙 Wyprawka Czytelnicza obejmuje: książkę „Krasnal w Krzywej Czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika.
📗 Wyprawka Czytelnicza dostępna jest również w wersji ukraińskiej.
📘 Przy każdej kolejnej wizycie w bibliotece Wasz maluch otrzyma naklejkę do umieszczenia na Karcie Małego Czytelnika. Po skompletowaniu 10 naklejek dziecko otrzyma imienny dyplom, potwierdzający jego aktywność czytelniczą i zamiłowanie do książek.
Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, bo miłość do książek jest prezentem na całe życie!
Więcej informacji na www.wielki-czlowiek.pl

Mała Książka Wielki Człowiek