Drodzy Czytelnicy, mamy dla Was świetną wiadomość 🥳 W bibliotece czeka na Was aż 10 kodów do Legimi!
Planujesz wyjazd, a książki nie mieszczą Ci się w bagażu? Nic prostszego – wystarczy aplikacja Legimi oraz kod od nas i możesz je wszystkie mieć za darmo na swoim smartfonie, laptopie bądź czytniku, zawsze pod ręką 😊😎

Zapraszamy po kody dostępu do biblioteki – kto pierwszy, ten lepszy 😉

 

Odtąd kody będą dostępne w bibliotece na początku każdego miesiąca. Na miejscu chętnie pomożemy w logowaniu i pobieraniu pierwszych książek 🙂

Jak skorzystać z Legimi krok po kroku?

  • przyjdź do biblioteki i pobierz od nas kod – kody wydawane są tylko dla czytelników zapisanych do naszej biblioteki
  • wejdź na stronę https://www.legimi.pl/zgora/, wpisz otrzymany kod, zarejestruj się lub zaloguj, jeśli masz już konto
  • pobierz bezpłatną aplikację Legimi
  • czytaj i słuchaj na dowolnie wybranym urządzeniu
  • kod jest aktywny przez 30 dni, licząc od daty zalogowania ZAPRASZAMY! 🙂

Spieszymy również poinformować, że po rozbudowie w naszej bibliotece możecie korzystać z wielu nowych funkcjonalności. Należy do nich m.in. możliwość korzystania z bezpłatnej sieci WiF oraz wolny dostęp do komputerów. W bibliotece znajdziecie również wiele miejsc, w których możecie podłączyć do zasilania własny sprzęt komputerowy. Jeśli zaś łatwiej się Wam skupić w odosobnieniu, to na antresoli przygotowaliśmy dla Was zaciszne miejsce pracy, odgrodzone od bibliotecznego ruchu parawanem.

Legimi