Harry Potter to postać, która zaskarbiła sobie serca milionów czytelników na całym świecie. Postać stworzona przez brytyjską autorkę J. K. Rowling odkrywa, że jest czarodziejem i zaczyna swoją przygodę w magicznym świecie Hogwartu.

Fanów Harry`ego Pottera nie brakuje również w naszej Gminie Zabór. Każdy rok przynosi kolejną rocznicę urodzin Harry`ego Pottera.

Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze* z radością po raz pierwszy będzie obchodziła to wydarzenie.  Cóż to będą za URODZINY! Szykujemy dla Was wiele atrakcji… Już dziś wpiszcie tę datę do kalendarzy: 3 SIERPNIA! Nasza biblioteka serdecznie zaprasza wszystkich fanów Harry`ego Pottera do świętowania jego urodzin!

* Wydarzenie organizowane we współpracy z  Zielonogórskim Klubem Fantastyki Ad Astra.

🥳 Urodziny Harry`ego Pottera

🥳 3 sierpnia 2024 r.

🥳 Gminna Biblioteka Publiczna w Zaborze

Zapraszamy!

LINK do rejestracji on-line!

Zapraszamy do śledzenia naszego wydarzenia na fb.

REGULAMIN WYDARZENIA:

Regulamin Konwentu Urodziny HPottera