Strefa Małej Książki w naszej bibliotece
W bibliotece w Zaborze na dobre rozgościł się Krasnal w Krzywej Czapce, który wręcza maluszkom Pakiety Małego Czytelnika, zachęcając ich do czytania. A później…? Później sprawdza, ile najmłodsi czytelnicy „urośli” dzięki przeczytanym książkom! Każdemu wręcza odznakę, dyplom🥇oraz – a jakże! – koronę i zaprasza do objęcia władzy w Królestwie Małego Czytelnika🏰. Coś nam się wydaje, że dzieciom bardzo się podoba to królowanie wśród mnóstwa kolorowych książek, zabawek i gier😉🙃.
Zachęcamy rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym do dołączenia do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Wyprawek – z których zbudowaliśmy dla Was zamek – mamy jeszcze duuużo, a każdego nowego czytelnika witamy szerokim uśmiechem!😃