„Gdy pokochasz ludzi wokół wtedy w sercu zaznasz spokój, pomagaj ludziom, bądź uśmiechnięty i do współpracy zawsze chętny….” to motto spektaklu pt. „Scrooge” w wykonaniu Teatru Bałałajka.
Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (6-15 lat) z Gminy Zabór na to wyjątkowe, utrzymane w świątecznym klimacie przedstawienie teatralne.
✨ Miejsce: Sala Wiejska w Zaborze
✨ Czas: 25 listopada (piątek) 18.30
✨ Wstęp wolny
Spektakl pt.”Scrooge” w reżyserii Patrycji Sowińskiej uczy o najważniejszych wartościach ludzkich i ukazuje, że w każdym człowieku znajduje się dobro, choć nie jest ono zawsze widoczne. „Teatr Bałałajka” to teatr ruchu, przeplatany piosenkami , rytmem i żywym słowem. Spektakl charakteryzuje ciekawa forma sceniczna – magiczne krzesełko, które pełni mnóstwo funkcji – jest instrumentem, maską, siedliskiem, teczką, ławką, kartką.
OBSADA: Klaudia Bednarska, Blanka Fijałkowska, Jagoda Jadłoś, Jakub Jabłoński, , Szymon Rogoziński, Michał Staniszewski.

Spektakl Scrooge