Drodzy czytelnicy!
Zapraszamy do oddawania głosów na naszą bibliotekę w akcji Kinder "Wspólne czytanie". Nagrodzonych zostanie 300 bibliotek, które zbiorą najwięcej głosów. 50 pierwszych bibliotek otrzyma 5000 zł na zakup książek do wspólnego czytania z dzieckiem, następne 250 dostanie książki o wartości 300 zł. Dodatkowo zwycięskie biblioteki otrzymają po 2 pufy, dzięki którym będą mogły urządzić w bibliotece kącik do wspólnego czytania.
Głosowanie na biblioteki trwa do 4.11.2019 r. Każda osoba może oddać jeden głos dziennie - pierwsza rejestracja trwa dłuższą chwilę, a późniejsze głosowanie to tylko 20 s.

Wchodząc pierwszy raz, klikamy w poniższy link:
Znajdź naszą bibliotekę, wpisując w wyszukiwarkę "Zabór".
Pierwszy raz trzeba się ZAREJESTROWAĆ, A NIE ZALOGOWAĆ (przyjdzie link aktywacyjny na podany email). Podczas kolejnych dni wystarczy się tylko logować.  Prosimy o oddawanie na nas głosów - codziennie nowego!!!
Jednocześnie zapraszamy na nasz profil fb, na którym często przypominamy ogłosowaniu: wystarczy kliknąć w znaczek fb, który jest umieszczony w prawym górnym rogu strony.